PRÁZDNINY JSOU FUČ A MOJE LETNÍ LÁSKY TAKY

30. srpna 2017 v 0:30 | Termitka |  Deníček Termita
Ahoj Termiti,
Zase se potřebuju někomu svěřit. Kamarády mám, ale všichni už spí. Docela mám depku z toho, jak se jde příští týden do školy. Asi bych neměla depku, kdybych chodila ještě na základku nebo na nějakou lehčí školu, ale jelikož chodim na nelehký gympl, mám trošku obavy. Vlastně ani nevím, jak to všechno proběhne, jestli nás nechají se po prázdninách vzpamatovat a pak pomalu budeme probírat látku nebo už se mám začít učit teď, protože nevím, kdy se učitelé rozhodnou si vyzkoušet pár nevinných duší?

Opravdu netuším, jak to bude. Nejhorší na tom je, že mám pocit, že jsem úplně všechno zapomněla.
Ne, že by se mi tam nechtělo, ale nechce se mi to znovu všechno učit. Na druhou stranu mi chybí město, ty možnosti, nákupy, jídlo, různý místa a tak. Dokonce i nějací lidi ze třídy a možná i pár učitelů.


Prázdniny jsem si užila, i když jsem byla celý prázdniny skoro na zmrzlině. To byla moje brigáda. V osm jsem vstávala, v deset jsem otevírala stánek, v šest večer jsem ho zase zavřela a kolem sedmý jsem byla doma. Takže nic z celého dne. Domu jsem přišla věčně unavená, hladová.
Ale bylo to skvělý. Tahle práce mě neskutečně bavila. Dodávala mi energii, i když mi ji občas brala. Potkala jsem spoustu skvělých lidí.


K létu patří pochopitelně i letní lásky. Já rozhodně nepatřím mezi lidi, co se těžce zamilujou. Mně stačí příjemná tvářička, hezký úsměv a oči, nějaké ty sladké řeči a už to je. Během tohoto léta jsem byla zamilovaná neustále. Zvláštní je, že šlo vždycky o nějaké starší chlapce. Jako ne, že by jim bylo 40, ale tak přes dvacet jim je určitě.

Jednoho jsem poznala přes zmrzlinu. Takovej roztomilej saniťák. Ukecanej, modrookej a když přijel, tak jsem tekla asi víc, než ta zmrzlina. On měl vždycky takový skvělý hlášky.
O dalších se tu zmiňovat nebudu, to by bylo ještě na dlouho. A co kdyby tohle někdy našli.

Takže tyhle prázdniny pokládám za zdařilé a vůbec mně nevadí, že jsem skoro pořád byla v práci. Naopak, já si to užívala.

Tak zase někdy příště!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama